Novinky

Stále pracujeme a realizujeme požadavky našich zákazníků. Již několikrát v minulosti jsme přišli na trh ze zcela novým a originálním řešením nebo produktem. Příkladem může být první komerčně nasazený projekt v ČR využívající PremiumSMS MT billing, otevřený systém pro lokalizaci polohy pomocí běžného mobilu, mobilní řešení pro přenos obrazu nebo systémy pro efektivní sběr dat. Na této stránce najdete novinky většího významu.


03.2023

Integrovali jsme online platby do parkovacího systému Parkum. Jedná se o součást našich IT řešení pro města, obce i soukromé provozovatele parkovišť.

01.2022

Spustili jsme partnerský program pro vývojáře e-commerce platforem, který umožňuje rychlou implementaci platebního řešení do libovolného systému.

04.2020

V rámci platební brány Pays přinášíme obchodníkům několik nových služeb, které výrazně zvyšují úspěšnost internetových plateb. Jako první v ČR implementujeme do systému platební brány SMS platby bez poplatku pro obchodníky.

02.2019

Platební brána Pays slaví úspěchy. Obchodníkům nově přinášíme svobodnou volbu acquirera a platební metody Google Pay a Apple Pay. Naše služby nyní využívají epojisteni.cz, srovnejto.cz pivovar Bernard a další.

04.2018

Spouštíme nové verze našich hlavních systémů - smsticket - předprodej vstupenek a Pays - platební brána. Ukončujeme naše projekty v oblasti SMS služeb.

06.2015

Spustili jsme novou verzi moderního ticketingu smsticket. Všem pořadatelům kulturních a společenských akcí přinášíme nejmodernější způsob prodeje vstupenek v ČR. Samozřejmostí je možnost platby za vstupenkou libovolným způsobem z libovolného zařízení (PC, tablet, mobil), dokonalý přehled o probíhajícím předprodeji, propagace akce na Bandzone.cz a partnerských webech. Odbavení příchozích návštěvníků probíhá před akcí snadno pomocí mobilní aplikace skenováním vstupenek v mobilech...

05.2015

Po roce vývoje spouštíme Pays. Dle našeho názoru, nejlepší platební bránu na českém internetu.

08.2014

Dokončili jsme realizaci systému SMS kampaní pro O2 Czech Republic a.s. Nově pracujeme pro AXA Česká republika s.r.o, iStyle CZ s.r.o., CHANCE a.s. a další firmy.

07.2014

Univerzální komunikační SMS řešení sms.sluzba.cz dosáhlo hranice 36.000 registrovaných uživatelů. Systém pro realizaci SMS soutěží SMS Games již využilo 120 subjektů pro své projekty SMS marketingu.

05.2014

Realizovali jsme mnoho nových zakázek. K nejvýznamnějším novým zákazníkům patří Generali Pojišťovna a.s., Copy General, s.r.o., CETELEM ČR, a.s., McROY Group, a.s., Bandzone.cz, ABB Robot Refurbishment Center a další.

04.2013

Naše inovované komunikační řešení DirectSMS začala využívat Univerzita Karlova v Praze, ING Bank N.V., Pioneer Asset Management, a.s., ČEZ ICT Services, a. s. a další společnosti.

08.2013

Proběhlo první úspěšné nasazení komunikačního a informačního systému AXIMA community solutions. Systém využívá skupina investorů na ostrově Roatán v Karibském moři.

04.2013

Naše inovované komunikační řešení DirectSMS začala využívat Univerzita Karlova v Praze, ING Bank N.V., Pioneer Asset Management, a.s., ČEZ ICT Services, a.s. a další společnosti.

12.2012

Nově pracujeme pro Synot ICT services, a.s, NETsecurity s.r.o a další společnosti. Spouštíme službu geograficky cílených reklamních SMS kampaní.

07.2012

Rozšiřujeme naši působnost o tvorbu specializovaných intranetových aplikací. Pracujeme nyní pro Edenred CZ s.r.o., BioVendor – Laboratorní medicína a.s.. Naše komunikační řešení používá nyní i TONDACH Česká republika s.r.o..

03.2012

Tisková zpráva: Charlie Straight vyprodali ostravský klub Fabric pomocí nové služby SMS TICKET! Více zde.

03.2012

Dodali jsme komunikační řešení společnosti LESS a.s. Prostřednictvím našich systémů odesílají naši obchodní partneři informační SMS pro firmy INFOKANÁL s.r.o., Toptrans EU, a.s., Veletrhy Brno, a.s.

02.2012

Dokončujeme novou verzi systému SMS TICKET s mnoha vylepšenými funkcemi a s vlastním pokladním systémem pro provozovatele kulturních zařízení.

01.2012

Další divize společnosti ABB přecházejí na naše webové a komunikační řešení. Dodáváme klientské aplikace pro Apple iPhone a iPad.

11.2011

Komunikační SMS řešení sms.sluzba.cz dosáhlo hranice 26.000 registrovaných uživatelů. Nově pracujeme pro AERO Vodochody a.s.

10.2011

Vstupujeme do společnosti SMS TICKET s.r.o.

09.2011

Sponzorujeme Festival V PARKU a máme velkou radost, že se v Brně podařilo zorganizovat velkou a zajímavou akci pro rodiče s dětmi.

06.2011

Spustili jsme službu SMS Download v rámci komunikačního a platebního portálu sms.sluzba.cz. Prodej souborů nebo zajištění placených vstupů na webové stránky je nyní mimořádně jednoduché.

06.2011

Výrazně jsme navýšili výnosy z Premium SMS plateb pro naše partnery. Technicky jsme zajišťovali několik velkých SMS soutěží pro společnosti BILLA,spol.s r.o., Provident Financial s.r.o. a několik obchodních center. Došlo k dalšímu upgrade našich konektivit, abychom vyhověli vysokým požadavkům na propustnost ze strany našich zákazníků, ke kterým se nově řadí i Mall.cz, Hlavní město Praha, Pojišťovna VZP a.s., Last.cz s.r.o. a Intercash s.r.o. - Western Union.

01.2011

Dodali jsme komunikační řešení pro DHL Česká republika. Spouštíme nový systém SMS Games pro rychlou realizaci spotřebitelských SMS soutěží.

12.2010

Soubor SMS řešení sms.sluzba.cz je rozšiřován o podpůrné aplikace. Nový program pro PC - SMS Gate Sender umožňuje jednoduché rozesílání SMS prostřednictvím služby SMS Gate. Dále spouštíme komplexní řešení pro SMS soutěže, hry, aukce, kvízy - SMS Games.

11.2010

Spustili jsme službu SMS TICKET. Jedná se o otevřený systém, který umožňuje předprodej SMS vstupenek klubům po celé ČR. V současné chvíli využívá SMS TICKET již několik klubů. Služba je cenově výhodnější jak pro provozovatele klubů, tak pro samotné návštěvníky a významně tak konkuruje klasickým kamenným předprodejům.

09.2010

Spouštíme moblog.cz - galerii vašich fotek na internetu.

09.2010

Naše univerzální komunikační a platební SMS řešení - portál sms.sluzba.cz dosáhl hranice 14.000 registrovaných uživatelů z řad firem i jednotlivců.

05.2010

K našim významným zákazníkům přibyly společnosti Generali Pojišťovna a.s, Česká mailingová společnost, s.r.o., Crazy Tomato, s.r.o. a další. Spustili jsme technické řešení SMS plateb za členství v oficiálním fanclubu české fotbalové reprezentace.

05.2010

Pro Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod jsme zrealizovali projekt LOVCI. Jedná se o atraktivní navigační, turistickou hru s cílem přiblížit lidem projekty realizované za přispění fondů EU.

05.2010

Technicky zajišťujeme SMS řešení pro AHOLD Czech Republic, a.s. - SMS soutěž Albert Quality.

04.2010

SMS portál sms.sluzba.cz dosáhl hranice 10.000 uživatelů. Náš obrat v oblasti Premium SMS vzrostl od ledna tohoto roku o 250%. Opět jsme tradičně sponzorovali Junior Internet.

04.2010

Spustili jsme univerzální systém pro prodej vstupenek na kulturní, sportovní a jiné společenské akce SMSticket.cz. Systém přináší výhody návštěvníkům (pohodlný nákup a nižší cena vstupenky) i pořadatelům akcí (rychlý převod tržeb a online přehled prodejů).

02.2010

Náš komunikační portál sms.sluzba.cz byl propojen s řešením INSHOP4 společnosti Zoner software, a.s.. Uživatelé tohoto eshopu mohou nyní velmi jednoduše informovat své zákazníky prostřednictvím SMS o změnách stavu objednávek, expedici zboží, atd...

01.2010

Kompletně technicky zajišťujeme SMS soutěž a prodej filmových DVD edice JAMES BOND prostřednictvím SMS.

12.2009

Na přelomu roku jsme realizovali několik marketingových kampaní na bázi SMS komunikace. Pracovali jsme například pro Sony Central and Southeast Europe (SMS soutěž SONY VAIO), TV Barrandov a technicky zajišťovali volbu Miss Vietnam ČR.

12.2009

Startujeme prodej trackovatelných mincí pro geocaching prostřednictvím platebních Premium SMS.

12.2009

Mezi naše zákazníky se nově zařadila MAFRA a.s. využívající naše systémy SMS Agent a SMS Server.

11.2009

Spouštíme projekt Šuplík.cz. Jedná se o jedinečné řešení zajišťující výrobu a přímý prodej klasických knih.

09.2009

Mezi naše zákazníky se zařadily společnosti provozující významné weby českého internetu Mimibazar.cz a Parfums.cz

08.2009

Dokončili jsme vývoj engine SMS Games. Jedná se o hostované řešení pro marketingové agentury pořádající spotřebitelské SMS a WWW soutěže.

06.2009

Náš komunikační a platební portál SMS.SLUZBA.CZ zvítězil v prestižní soutěži Internet Effectiveness Awards 2009 v kategorii telekomunikace. Vítězství nás těší o to víc, že bylo odbornou porotou naše řešení oceněno jako nejlepší v konkurenci projektů a kampaní, které provozují významné společnosti i mobilní operátoři.

05.2009

Dokončili jsme a spustili rozsáhlé komunikační, SMS a Premium SMS řešení pro společnost PPF Media a.s. Součástí dodávky bylo komplexní řešení pro Premium SMS agregátory Premiumsms.sluzba.cz a veškeré jeho součásti. Systém je součástí projektu hyperlokálního zpravodajství www.naseadresa.cz.

04.2009

Mezi naše zákazníky přibylo několik významných společností. Komunikační a platební SMS řešení využívají nově například AGORA DMT a.s., Tipsport SK a.s., Samohýl a.s. a další.

02.2009

Naše komplexní řešení SMS, Premium SMS a SMS plateb - portál SMS.SLUZBA.CZ zvítězil v soutěži CREATIVE COMMUNICATION AWARD 2008 o "nejlepší telekomunikační, internetovou a mobilní aplikaci roku". Velmi si vážíme této ceny a je pro nás dalším povzbuzením pro vývoj tohoto projektu, který již dnes využívají pro svou práci a podnikání tisíce uživatelů z řad jednotlivců i firem. Děkujeme zároveň všem spokojeným uživatelům, kteří nám dali svůj hlas.

02.2009

V prvních dvou měsících roku 2009 jsme spustili rekordní počet nových komunikačních systémů a řešení. K našim zákazníkům přibyly společnosti TIPSPORT a.s., Emco spol.s r.o., Aspena s.r.o., Kapsch Telematic Services spol.s.r.o., ppm europe a.s., 1.FC Brno a.s., dále pak několik obcí a státem provozovaných zařízení. Velmi si vážíme obrovského zájmu o naše řešení a věříme, že jsou všichni noví zákazníci maximálně spokojeni.

01.2009

Realizujeme mobilní zpravodajství pro Úřad vlády České republiky. Zajišťujeme službu mobilní magazín a další komunikační služby.

11.2008

Spouštíme systém pro prodej zboží přes SMS. Pro Ringier ČR, a.s. realizujeme komplexní řešení prodeje DVD a předplatné časopisů. Systém je postaven na přímých SMS objednávkách a platbách zákazníků a provázán až k distributorům DVD titulů. V projektu byla nasazena naše technologie Paysms.sluzba.cz.

10.2008

Naše služby nově využívá Česká pojišťovna a.s.. Zajišťujeme komunikační služby s aplikační nadstavbou SMS Terminál.

10.2008

Realizujeme systém mobilního zpravodajství pro Úřad vlády České republiky v souvislosti s předsednictvím ČR v Radě EU. Portál předsednictví ČR v radě EU bude umožňovat registrovaným návštěvníkům automatické zasílání důležitých informací v několika jazycích. Novináři z celého světa se mohou registrovat pro příjem SMS zpravodajství zde a zájemci o zasílání pravidelných informací souvisejících s předsednictvím ČR v radě EU se mohou zeregistrovat zde.

10.2008

Pro Veletrhy Brno, a.s. - veletrh INVEX - zajišťujeme mobilní informační servis k vybraným akcím.

09.2008

Kompletně realizujeme SMS soutěž pro společnost Unilever ČR a Unilever Slovensko. Soutěž je mediálně podpořena v časopisech Katka, Chvilka pro Tebe, Nejlepší recepty, Tina, Květy, Báječná žena, Šarm a Nový čas pre ženy. Více informací zde.

08.2008

Zajišťujeme komplexní systém pro SMS vstupenky na akci G2 Joyride 2008 - největší hudebně-sportovní festival v Evropě. Více informací zde

07.2008

Naše mobilní JAVA aplikace EuroKalkulačka se těší obrovskému zájmu zákazníků na Slovensku. Již první den ji zakoupilo přes 7.000 lidí. Eurokalkulačka

04.2008

Spouštíme multifunkční komunikační SMS portál sms.sluzba.cz

03.2008

Pro společnost STAROBRNO,a.s. - Heineken Česká republika - realizujeme SMS soutěž Heineken UEFA Champions League.

02.2008

Vydáváme free mobilní JAVA aplikaci SMSjizdenka.eu pro snadné placení jízdenek MHD a dalších poplatků. (www.sms-jizdenka.eu) Platební JAVA aplikace je připravena i pro další projekty.

12.2007

Pro firmu ABB jsme zrealizovali komunikační systém pro příjem zakázek na servis elektronických zařízení.

11.2007

Dokončili jsme a spustili do provozu kompletní technické řešení Premium SMS pro společnost Ringier ČR, a.s. - vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu.

08.2007

Naše řešení pro hromadné zasílání SMS - Directsms.sluzba.cz je nasazováno u prvních zákazníků.

04.2007

Realizujeme první komunikační řešení pro taxislužby a pracujeme na vývoji taxi-dispečinku.

03.2007

Dokončujeme komplexní řešení event marketingu pro BTL agentury.

03.2007

Sponzorujeme soutěž a konferenci Junior Internet (www.juniorinternet.cz).

02.2007

Spouštíme první projekt, poskytující mobilní obsah formou SMS MT billingu.

02.2007

Zahajujeme dodávky mobilního obsahu pro společnost Ringier a.s.

02.2007

Vstupujeme do společnosti DCCI s.r.o., poskytovatele špičkové platformy pro doručování mobilního contentu.

01.2007

Pilotní nasazení aplikace JAVA Content Viewer na webových serverech.

12.2006

Nasazení prvních systémů JAVA Content Viewer do několika vydavatelství v ČR a v Evropě.

11.2006

Realizace softwarového řešení SMS-merchandising pro BTL agentury (www.smsagent.cz).

09.2006

Dokončení JAVA aplikace JAVA CONTENT VIEWER pro zasílání mobilního obsahu formou MT billing Premium SMS.

08.2006

Dokončení vývoje MMS komunikačního řešení (Odesílání, příjem, vyhodnocování a analýza MMS zpráv).

07.2006

Dokončen vývoj komunikačního řešení (SMS,Premium SMS,JAVA + datová komunikace) pro televize a rádia.

04.2006

Vývoj mobilního řešení pro průzkum trhu a marketingové analýzy (ppt.sluzba.cz).

01.2006

Ukončení vývoje mobilního řešení pro levnou on-line komunikaci (javachat.mojelogo.cz).

10.2005

Realizace platformy pro doručování mobilního obsahu koncovým uživatelům (www.break.cz).

08.2005

Dokončení vývoje systému pro určování polohy pomocí mobilních telefonů s OS SYMBIAN (www.mobigps.cz).

04.2005

Dodávky mobilních aplikací pro reprodukci hudby mobilním operátorům.

01.2005

Realizace mobilních aplikací pro přenos obrazu (www.mobcam.cz).

09.2004

Zahájení prodeje mobilních aplikací na Slovensku.

06.2004

Realizace a nasazení on-line systému pro klienty makléřských společností.

04.2004

Realizace Premium-SMS řešení pro významné dodavatele mobilního obsahu (www.smsagent.cz).

02.2004

Zahájení vývoje aplikací pro mobilní zařízení s OS SYMBIAN (symbian.mojelogo.cz).

08.2003

Realizace SMS řešení pro distributory pohonných hmot (www.smsagent.cz).

07.2003

Zahájení spolupráce s mobilními operátory v ČR. Prodej JAVA aplikací na WAP portálech (www.mojelogo.cz).

06.2003

Zahájení obchodní spolupráce se společností PVT a.s.

05.2003

Případová studie o zavádění mobilních technologií v praxi s využitím produktů společnosti AXIMA. Článek vyšel v časopise ebiz (květen 2003).

06.2002

Dokončení vývoje systému SMS Agent a SMS Server.

Kariéra

Programátor - .NET

Hledáme programátora webových aplikací s dobrými znalostmi .NET


Všechny pozice