Profil firmy

AXIMA spol.s r.o. byla založena v roce 1993 několika nadšenými lidmi, kteří se dříve věnovali různým technickým oborům nebo ještě studovali. V současné době působí firma v několika oblastech, přičemž všechny souvisí s realizací komunikačních a informačních systémů.

AXIMA - inteligentní a zapálení lidé

AXIMA spol.s r.o. disponuje v současné době dvanácti stálými zaměstnanci v hlavním pracovním poměru a osmi stálými externími spolupracovníky. Celkem 20 lidí tvoří 4 realizační týmy. Jednotlivé týmy nepůsobí izolovaně a jejich činnosti se velmi často překrývají a doplňují. Jsme si naprosto jisti, že je úspěch firmy postaven právě na těchto skvělých a zapálených lidech. Máte-li zájem s námi pracovat, navštivte stránku volná místa.

AXIMA - spolehlivost a dokonalost technických řešení

Dlouhodobě stavíme na dokonalých technických řešeních. Naše komunikační systémy, řešení pro mobilní internet a specializovaný software je vždy funkční a naprosto spolehlivý. Zákazníkům tím přinášíme maximální užitek a ti kvalitu oceňují. Stojíme o to, abychom byli našim zákazníkům stálým a seriózním partnerem, na kterého se vždy s důvěrou obracejí.

AXIMA - náš cíl

Naším cílem je dosáhnout úspěchu a vydělat peníze. Na trhu působíme již řadu let a za dobu existence jsme pracovali pro velké množství firem. Jsme přesvědčeni, že cíle dosahujeme právě tím, že jsou naši zákazníci s naší prací spokojeni. Pokud Vám připadá první věta tohoto odstavce až příliš upřímná, pak vězte, že peníze skutečně potřebujeme pro své rodiny :-)) Budeme-li však pracovat i pro Vás, rychle zjistíte, že nás naše práce opravdu velmi baví a že byla Vaše volba správná!

Novinky

 • 04.2012

  Realizujeme několik nových projektů. Spouštíme zcela nový systém pro předprodej vstupenek na kulturní akce - SMS TICKET, který hned od počátku využívají tisíce zákazníků. Nově pracujeme pro: LESS a.s., Toptrans EU, a.s., Veletrhy Brno, a.s., AERO Vodochody a.s. a mnoho dalších...

 • 06.2011

  Rok 2011 je ve znamení masivního nárustu zákazníků. Pracujeme nově pro: Pojišťovnu VZP a.s., Last.cz s.r.o., Intercash s.r.o. - Western Union, Mall.cz, Hlavní město Praha, Wüstenrot, životní pojišťovnu, a.s., Slevomat.cz, s.r.o. a mnoho dalších...

 • 09.2010

  Univerzální komunikační a platební SMS řešení sms.sluzba.cz dosáhlo hranice 14.000 registrovaných uživatelů. Spouštíme SMS platby na Slovensku.

 • 05.2010

  Mezi naše významné zákazníky se zařadily společnosti Generali Pojišťovna a.s, AHOLD Czech Republic a.s.. Spustili jsme technické řešení SMS plateb za členství pro oficiální fanclub české fotbalové reprezentace.

 • 12.2009

  Startujeme prodej knih a mincí pro geocaching prostřednictvím platebních SMS. Mezi naše zákazníky se nově zařadila MAFRA a.s. využívající naše systémy SMS Agent a SMS Server.

 • 09.2009

  Mezi naše zákazníky se zařadili provozovatelé webů Mimibazar.cz a Parfums.cz. Dokončujeme vývoj SMS Games pro marketingové agentury.

 • 02.2009

  Zaznamenáváme rekordní počet nových zákazníků. Nyní pracujeme i pro: TIPSPORT a.s., Emco spol.s r.o., Aspena s.r.o., Kapsch Telematic Services spol.s.r.o., ppm europe a.s., 1.FC Brno a.s., Agora DMT a.s. a mnohé další významné společnosti.

Všechny novinky