Produktové řady

AXIMA spol.s r.o. je připravena pro Vás realizovat špičkové softwarové řešení nebo implementovat již hotový produkt v těchto základních oblastech.

SMS a Premium SMS řešení

Průvodce pro výběr vhodného SMS řešení >>

Vyvíjíme a dodáváme systémy pro SMS komunikaci a mobilní marketing. Jsme Premium SMS agregátorem a realizujeme mobilní platební systémy. Naším základním softwarovým produktem v této oblasti jsou systémy SMS Server a SMS Agent. SMS řešení pro firmy i koncové uživatele jsou prezentována na serveru sluzba.cz. Našim zákazníkům nejčastěji poskytujeme robustní systémy pro hromadnou SMS komunikaci, Premium SMS agregaci nebo komplexní řešení pro SMS platby za služby a zboží. Jednou z nejoblíbenějších služeb v této oblasti je náš komunikační portál a soubor SMS řešení pro malé a střední firmy sms.sluzba.cz.

Software pro mobilní telefony

Poskytujeme software pro mobilní telefony. Vyvíjíme J2ME aplikace pro potřeby firem a programujeme zábavné JAVA aplikace a hry. Vybrané produkty lze získat přímo na WAP portálech mobilních operátorů. Některá naše mobilní řešení jsou provozována a prezentována na serverech sluzba.cz, MobiGPS.cz, MobCam.cz a MoBlog.cz.

Mobilní internet

Vyvíjíme a dodáváme systémy pro mobilní internet. Poskytujeme špičkovou doručovací platformu pro poskytovatele mobilního contentu DCCIMobile. Referenčním projektem prezentujícím platformu pro prodej mobilního obsahu koncovým uživatelům je server Break.cz a referenčním produktem pro poskytování obsahu formou MT billingu je server Hustej.cz.

Software na zakázku

Realizujeme specializovaná softwarová řešení v oblasti databázových systémů, mobilní komunikace, zpracování dat a zakázkových nadstaveb nad primární informační systémy. Jedná se zejména o systémy pro mobilní operátory, prodejce pohonných hmot, taxislužby, cestovní kanceláře, personální agentury, reklamní agentury, BTL agentury a provozovatele internetových serverů.

Informační systém KARAT

Zabýváme se implementací a následným poradenstvím souvisejícím s využíváním informačního systému KARAT, společnosti Karat Software a.s. Jde o komplexní podnikový informační systém založený na technologii Client/Server, na jehož vývoji se od počátku velmi intenzivně podílela i naše firma. Tento informační systém je určený pro střední a velké výrobní a obchodní společnosti a organizace podnikající v oblasti služeb.

Vybrané reference

HORTIM International, spol. s r.o.

Řízení projektu zavádění IS u významné mezinárodní firmy.

Ringier ČR a.s.

Dodávka mobilních řešení a mobilního contentu.

Unilever ČR a Unilever Slovensko

Komplexní technické řešení SMS soutěží.

Pojišťovna VZP a.s.

Technické zabezpečení SMS komunikace.

Veletrhy Brno, a.s.

Realizace mobilního informačního servisu k vybraným akcím na veletrhu INVEX. Použito řešení AXIMA Content Viewer.

Úřad vlády České republiky

Vývoj a realizace systému mobilního zpravodajství pro potřeby portálu českého předsednictví v radě EU.

PAP OIL a.s.

Vývoj a zavedení systému zpracování dat z čerpacích stanic.

4P&P, spol. s. r. o.

Komplexní komunikační řešení pro mezinárodní BTL agenturu.

TNS AISA s.r.o.

Komplexní realizace SMS řešení v oblasti výzkumu trhu v ČR.

Speed Cars

Řešení komunikace mezi dispečinkem, zákazníky a automobily.

ČTK - Česká tisková kancelář

Dodávka systému SMS Server a SMS Agent

E.ON Česká republika, a.s.

Dodávka subsystému pro SMS komunikaci.

Česká pojišťovna a.s.

Řešení SMS komunikace s externími pracovníky.

Intercash s.r.o. - Western Union

a mnoho dalších...