Software na zakázku

Realizujeme specializovaná softwarová řešení v oblasti databázových systémů, mobilní komunikace, zpracování dat a zakázkových nadstaveb nad primární informační systémy. Jedná se zejména o systémy pro mobilní operátory, prodejce pohonných hmot, taxislužby, cestovní kanceláře, personální agentury, reklamní agentury, BTL agentury a provozovatele internetových serverů.

Stručně o produktech

V minulosti jsme pracovali
nebo stále pracujeme například pro: Vodafone Czech Republic a.s., PAP OIL a.s., Benzina s.p., HORTIM International, spol. s r.o., Pacovské strojírny a.s., Scandinavian Tobacco S.A., Trenkwalder Personaldienste AG, Zdravotnickou záchrannou službu hl.města Prahy, RESPECT, a.s., 4P&P, spol. s. r. o., Speed Cars... a další významné společnosti. Naše systémy pracují v těchto firmách.

I pro Vás vytvoříme špičkový software nebo komplexní řešení dle Vašich požadavků.

Vybrané reference

PAP OIL a.s.

Vývoj a zavedení systému pro komplexní zpracování dat z čerpacích stanic a realizace datového skladu u společnosti provozující několik sítí čerpacích stanic na celém území ČR. Vývoj WWW systému pro komunikaci.

Benzina s.p.

Vývoj a zavedení systému pro centralizované zpracování dat u významného distributora pohonných hmot. Realizace systému pro přenos dat mezi stanicemi a centrálou prostřednictvím sítě internet.

Pacovské strojírny a.s.

Komplexní realizace informačního systému pro technologickou přípravu, plánování a řízení výroby ve strojírenském podniku vyrábějícím zejména malé pivovary.

RESPECT, a.s.

Web-server umožňující klientům makléřské společnosti online přístup k evidenci pojistných událostí.