Software KERIO a GFI

Prodáváme a implementujeme softwarové produkty Kerio a GFI ve firmách. Se správou systémů Kerio Connect, Kerio Control máme dlouholeté zkušenosti a zajistíme pro Vás efektivní nasazení těchto systémů při minimálních nákladech.

Stručně o produktech

Systémy Kerio se za dobu své existence staly již synonymem velmi kvalitního a cenově výhodného řešení firemního mailserveru a firewalu. Dlouhodobě se zabýváme prodejem a uživatelskou podporou těchto produktů a rádi zodpovíme Vaše dotazy, pokud hledáte spolehlivé řešení firemní mailové komunikace a zabezpečení firemních poboček před útoky z internetu.

Vybrané reference

PAP OIL a.s.

Vývoj a zavedení systému pro komplexní zpracování dat z čerpacích stanic a realizace datového skladu u společnosti provozující několik sítí čerpacích stanic na celém území ČR. Vývoj WWW systému pro komunikaci.

Benzina s.p.

Vývoj a zavedení systému pro centralizované zpracování dat u významného distributora pohonných hmot. Realizace systému pro přenos dat mezi stanicemi a centrálou prostřednictvím sítě internet.

Pacovské strojírny a.s.

Komplexní realizace informačního systému pro technologickou přípravu, plánování a řízení výroby ve strojírenském podniku vyrábějícím zejména malé pivovary.

RESPECT, a.s.

Web-server umožňující klientům makléřské společnosti online přístup k evidenci pojistných událostí.