Software pro mobilní telefony

Poskytujeme software pro mobilní telefony. Vyvíjíme JAVA aplikace pro potřeby firem a programujeme zábavné JAVA aplikace a hry. Vytváříme mobilní aplikace na platformách Windows Mobile, Windows Phone, Android a iOS (iPhone). V minulosti jsme vytvořili systémy pro lokalizaci polohy mobilu, mobilní řešení pro přenos obrazu nebo systémy pro efektivní sběr dat v terénu.

Klíčové produkty

MobiGPS 2 - aplikace pro lokalizaci polohy mobilu

Lokalizační aplikace využívající interní nebo externí GPS nebo lokalizace dle základových stanic - BTS.

Bluetooth Sender - aplikace pro komunikaci prostřednictvím Bluetooth

Aplikace využívající technologii Bluetooth pro automatické rozesílání mobilního obsahu a reklamy.

JAVA Content Viewer - řešení pro mobilní zpravodajství a katalog zboží

Kompletní technologie pro poskytování mobilního zpravodajství formou MT PrSMS nebo zdarma. Technologie dále umožňuje zasílat zákazníkům mobilní katalogy výrobků, služeb a zboží.

Axima JAVA Pay - aplikace pro snadné SMS platby

Aplikace pro usnadnění SMS plateb koncovým zákazníkům. Ukázka řešení na webu smsjizdenka.eu

Detailní informace o čtyřech výše uvedených produktech získáte na adrese info@axima-brno.cz

Stručně o produktech

Naše mobilní aplikace
využívají v současnosti stovky tisíc lidí v ČR i v zahraničí. Početně významná skupina těchto uživatelů si s našimi JAVA aplikacemi "hraje". Neméně početná skupina uživatelů našich JAVA aplikací s nimi již delší dobu pracuje při průzkumech veřejného mínění, při sběru informací v terénu, při monitoringu zboží v supermarketech... Naše JAVA aplikace EuroKalkulačka se stala nejpoužívanější českou mobilní aplikací na Slovensku. Naše JAVA aplikace SMSjizdenka.eu je v současnosti nejpoužívanější mobilní aplikací v Praze. Naše JAVA aplikace DVD mobilní katalog je nejpoužívanějším prodejním kanálem pro přímý nákup zboží přes mobil a SMS platby.

JAVA aplikace s možností datové komunikace
umožňují našim zákazníkům komunikaci se systémy uvnitř firmy. Prostřednictvím mobilního telefonu získávají libovolné informace z firemního IS a mohou pořizovat a kontrolovat data. Vaši zákazníci mohou s využitím svého mobilního telefonu provádět objednávky, rezervace Vašeho zboží a další akce, které budete požadovat.

Komunikační řešení přes bluetooth
Poskytujeme speciální řešení pro zasílání mobilního obsahu a dat přes Bluetooth. Technologii lze velmi dobře použít pro automatické rozesílání reklamního obsahu nebo dat lidem v určité lokalitě. Tímto způsobem lze zdarma zasílat reklamní tapety na displeje mobilů, MP3 soubory, reklamní JAVA hry lidem, kteří se pohybují například v supermarketu, multikině, v libovolném obchodě, v areálu, kde probíhá kulturní nebo sportovní akce a na mnoha dalších místech.

Komunikační a lokalizační řešení
na platformě OS Symbian a JAVA umožňuje našim zákazníkům komunikovat s firemním systémem při současné lokalizaci mobilního telefonu. Při odesílání dat z mobilního telefonu je jednoduchým způsobem poskytována i informace o přesné poloze uživatele tohoto mobilu.

Pravidelné mobilní zpravodajství
Vyvinuli jsme speciální řešení pro automatickou tvorbu a rozesílání mobilního zpravodajství ve formě mobilního magazínu. Příjemce nebo předplatitel zpravodajství dostává do mobilu malou aplikaci, která obsahuje články s ilustracemi do velikosti až 250 kB. Referenčním projektem je zasílání DVD novinek čtenářům titulů vydavatelství Ringier (DVD novinky objadnání - SMS ve tvaru DVD pošlete na číslo 90309.)

Vaše požadavky nás nezaskočí,
protože jsme v minulosti naprogramovali již celou řadu mobilních aplikací. Dokážeme vytvořit lokalizační aplikace (MobiGPS), poradíme si s řešením pro pořizování a následný přenos fotek (MobCam), zvládneme komunikační systémy na principu chatu (JavaChat) a dokážeme vytvořit i speciální mobilní content na vlastním řešení JAVA Content Viewer vhodném například pro mobilní zpravodajství. Budete-li mít zájem o specializované mobilní JAVA aplikace nebo propagační JAVA hry, zvládneme i to.

Vybrané reference

Veletrhy Brno, a.s.

Realizace mobilního informačního servisu k vybraným akcím na veletrhu INVEX. Použito řešení Axima Content Viewer.

Úřad vlády České republiky

Vývoj a realizace systému mobilního zpravodajství pro potřeby portálu českého předsednictví v radě EU.

Vodafone Czech Republic a.s.

Realizace SMS aplikací a dodávka SW řešení.

Telefónica 02 Czech Republic

Dodávky JAVA aplikací pro WAP portál

Orange Slovensko, a.s.

Dodávky JAVA aplikací pro mobilní portál www.orangeportal.sk. Dodávky JAVA aplikací pro reprodukci hudby.

T-Mobile Slovensko, a.s.

Dodávky JAVA aplikací pro mobilní portál t-zones.sk.

4P&P, spol. s. r. o.

Komplexní komunikační řešení pro mezinárodní BTL agenturu, realizace informačního systému pro merchandising, event marketing a průzkum trhu

Speed Cars

Řešení komunikace mezi dispečinkem a automobily, realizace taxi-dispečinku.